The World Of The Famous
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Here is the world of the famous... Join us!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Chat :D

Go down 
+3
Leccy*
Sophie Parker*
Angе
7 posters
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3
АвторПорака
An4i*
New Star
New Star
An4i*


Број на мислења : 131
TWF Пари $ : 21241
Join date : 2010-06-28

Chat :D - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Chat :D    Chat :D - Page 3 EmptyВто Јун 29, 2010 8:34 pm

јас сум сега тука
Вратете се на почетокот Go down
Sophie Parker*
Администратор
АдминистраторБрој на мислења : 212
TWF Пари $ : 21350
Join date : 2010-06-27

Chat :D - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Chat :D    Chat :D - Page 3 EmptyВто Јун 29, 2010 8:37 pm

мило ми е...

_________________
Chat :D - Page 3 66593212
Вратете се на почетокот Go down
https://twfmk.macedonianforum.net
Angе
Администратор
Администратор
Angе


Број на мислења : 169
TWF Пари $ : 21383
Join date : 2010-06-27

Chat :D - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Chat :D    Chat :D - Page 3 EmptyВто Јун 29, 2010 8:52 pm

супеер...

_________________
Chat :D - Page 3 Faat7p
Вратете се на почетокот Go down
Sophie Parker*
Администратор
АдминистраторБрој на мислења : 212
TWF Пари $ : 21350
Join date : 2010-06-27

Chat :D - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Chat :D    Chat :D - Page 3 EmptyВто Јун 29, 2010 9:00 pm

ај бај отидов јас.....
ќе се вратам утре

_________________
Chat :D - Page 3 66593212
Вратете се на почетокот Go down
https://twfmk.macedonianforum.net
An4i*
New Star
New Star
An4i*


Број на мислења : 131
TWF Пари $ : 21241
Join date : 2010-06-28

Chat :D - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Chat :D    Chat :D - Page 3 EmptyВто Јун 29, 2010 9:01 pm

каде се гледа кај си онлајн ??мислам кај постовите??
или нема?
Вратете се на почетокот Go down
Lovely Girl
New Star
New Star
Lovely Girl


Број на мислења : 39
TWF Пари $ : 21143
Join date : 2010-06-29
Age : 25
Местолокација : Во заборав :(

Chat :D - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Chat :D    Chat :D - Page 3 EmptyВто Јун 29, 2010 9:09 pm

Па нема ваљда :S
сменувам тема
иначе со што поминавте ( оценки ) нашкола?
Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
An4i*
New Star
New Star
An4i*


Број на мислења : 131
TWF Пари $ : 21241
Join date : 2010-06-28

Chat :D - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Chat :D    Chat :D - Page 3 EmptyВто Јун 29, 2010 9:15 pm

5,00
ти?
Вратете се на почетокот Go down
Lovely Girl
New Star
New Star
Lovely Girl


Број на мислења : 39
TWF Пари $ : 21143
Join date : 2010-06-29
Age : 25
Местолокација : Во заборав :(

Chat :D - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Chat :D    Chat :D - Page 3 EmptyВто Јун 29, 2010 9:25 pm

ми ту Very Happy
а ти сега за седмо си?
Вратете се на почетокот Go down
Angе
Администратор
Администратор
Angе


Број на мислења : 169
TWF Пари $ : 21383
Join date : 2010-06-27

Chat :D - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Chat :D    Chat :D - Page 3 EmptyВто Јун 29, 2010 9:34 pm

Lovely Girl напиша:
Па нема ваљда :S
сменувам тема
иначе со што поминавте ( оценки ) нашкола?
Very Happy

со петки... Very Happy

_________________
Chat :D - Page 3 Faat7p
Вратете се на почетокот Go down
Sophie Parker*
Администратор
АдминистраторБрој на мислења : 212
TWF Пари $ : 21350
Join date : 2010-06-27

Chat :D - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Chat :D    Chat :D - Page 3 EmptyВто Јун 29, 2010 10:14 pm

5,00 xD
бтв, кои се лектири за 6?

_________________
Chat :D - Page 3 66593212
Вратете се на почетокот Go down
https://twfmk.macedonianforum.net
An4i*
New Star
New Star
An4i*


Број на мислења : 131
TWF Пари $ : 21241
Join date : 2010-06-28

Chat :D - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Chat :D    Chat :D - Page 3 EmptyВто Јун 29, 2010 10:23 pm

да ,сега седмо ке бидам

Софи:
-Пат околу светот за 80 дена
-Оливер Твист
-Големи и Мали
-Улавите Години
-Втора Смена
Вратете се на почетокот Go down
Miss.Uncredible
New Star
New Star
Miss.Uncredible


Број на мислења : 12
TWF Пари $ : 21116
Join date : 2010-06-29

Chat :D - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Chat :D    Chat :D - Page 3 EmptyВто Јун 29, 2010 11:33 pm

ве молам тема за мене во хот ситс и да погледнете во оваа тема бидејќи и јас се пријавив https://twfmk.macedonianforum.net/forum-f4/topic-t19.htm
Вратете се на почетокот Go down
Sophie Parker*
Администратор
АдминистраторБрој на мислења : 212
TWF Пари $ : 21350
Join date : 2010-06-27

Chat :D - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Chat :D    Chat :D - Page 3 EmptyСре Jул 14, 2010 10:57 am

anybody here? Razz

_________________
Chat :D - Page 3 66593212
Вратете се на почетокот Go down
https://twfmk.macedonianforum.net
An4i*
New Star
New Star
An4i*


Број на мислења : 131
TWF Пари $ : 21241
Join date : 2010-06-28

Chat :D - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Chat :D    Chat :D - Page 3 EmptyСре Jул 14, 2010 11:02 am

me
абе ај пробај дали ти се пушта јутуб
Вратете се на почетокот Go down
Sophie Parker*
Администратор
АдминистраторБрој на мислења : 212
TWF Пари $ : 21350
Join date : 2010-06-27

Chat :D - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Chat :D    Chat :D - Page 3 EmptyСре Jул 14, 2010 11:03 am

не! пишува некој гугл ерор.

_________________
Chat :D - Page 3 66593212
Вратете се на почетокот Go down
https://twfmk.macedonianforum.net
An4i*
New Star
New Star
An4i*


Број на мислења : 131
TWF Пари $ : 21241
Join date : 2010-06-28

Chat :D - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Chat :D    Chat :D - Page 3 EmptyСре Jул 14, 2010 11:04 am

Да ,исти и кај мене
Вратете се на почетокот Go down
Sophie Parker*
Администратор
АдминистраторБрој на мислења : 212
TWF Пари $ : 21350
Join date : 2010-06-27

Chat :D - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Chat :D    Chat :D - Page 3 EmptyСре Jул 14, 2010 11:09 am

незнам во што е проблемот. :S

_________________
Chat :D - Page 3 66593212
Вратете се на почетокот Go down
https://twfmk.macedonianforum.net
Sponsored content

Chat :D - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Chat :D    Chat :D - Page 3 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Chat :D
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
The World Of The Famous :: Off Part :: Забава-
Отиди до: