The World Of The Famous
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Here is the world of the famous... Join us!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Ваши предлози

Go down 
5 posters
АвторПорака
Angе
Администратор
Администратор
Angе


Број на мислења : 169
TWF Пари $ : 21383
Join date : 2010-06-27

Ваши предлози Empty
ПишувањеПредмет: Ваши предлози   Ваши предлози EmptyНед Јун 27, 2010 10:47 pm

Доколку имате некои предлози во врска со форумов слободно пишете ги во оваа тема, па ние Админите ќе одлучиме! Smile
Вратете се на почетокот Go down
AndReJz Own'
New Star
New StarБрој на мислења : 2
TWF Пари $ : 21107
Join date : 2010-06-28

Ваши предлози Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши предлози   Ваши предлози EmptyПон Јун 28, 2010 7:44 pm

Download Zone :: Smile)
Да нема репутација Smile)
Вратете се на почетокот Go down
Sophie Parker*
Администратор
АдминистраторБрој на мислења : 212
TWF Пари $ : 21350
Join date : 2010-06-27

Ваши предлози Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши предлози   Ваши предлози EmptyПон Јун 28, 2010 7:47 pm

download zone не ставаме бидејќи од форумотион може да ни го избришат форумот.
а зошто да нема репутација?
и, прво претстави се.
Вратете се на почетокот Go down
https://twfmk.macedonianforum.net
Leccy*
New Star
New Star
Leccy*


Број на мислења : 89
TWF Пари $ : 21210
Join date : 2010-06-28

Ваши предлози Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши предлози   Ваши предлози EmptyПон Јун 28, 2010 7:48 pm

Ova e Andrej jas mu kazav za forumotot

Edit by Ange : Читај горе насловот! Овде се става предлози а не е тема за тоа што пишуваш! Да не се повтори бидејќи ќе добиеш казна!
Вратете се на почетокот Go down
Angе
Администратор
Администратор
Angе


Број на мислења : 169
TWF Пари $ : 21383
Join date : 2010-06-27

Ваши предлози Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши предлози   Ваши предлози EmptyПон Јун 28, 2010 7:49 pm

За тоа со репутацијата се согласувам, потполно.


А за download zone незнам, затоа што многу форуми беа предупредени дека ќе бидат бришени доколку не се отстранат линковите.
Последната промена е направена од Ange на Пон Јун 28, 2010 7:51 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
AndReJz Own'
New Star
New StarБрој на мислења : 2
TWF Пари $ : 21107
Join date : 2010-06-28

Ваши предлози Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши предлози   Ваши предлози EmptyПон Јун 28, 2010 7:49 pm

Па без репутација мислам дека е поубаво. Иначе дека се претставуваат членовите?

Вратете се на почетокот Go down
Angе
Администратор
Администратор
Angе


Број на мислења : 169
TWF Пари $ : 21383
Join date : 2010-06-27

Ваши предлози Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши предлози   Ваши предлози EmptyПон Јун 28, 2010 7:52 pm

AndReJz Own' напиша:
Па без репутација мислам дека е поубаво. Иначе дека се претставуваат членовите?


Отвори си тема во Дел за членовите.
Вратете се на почетокот Go down
Sophie Parker*
Администратор
АдминистраторБрој на мислења : 212
TWF Пари $ : 21350
Join date : 2010-06-27

Ваши предлози Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши предлози   Ваши предлози EmptyПон Јун 28, 2010 7:52 pm

овде, се отвара нова тема.
Добро, репутацијата ќе ви ја отстранам. xD
Вратете се на почетокот Go down
https://twfmk.macedonianforum.net
Angе
Администратор
Администратор
Angе


Број на мислења : 169
TWF Пари $ : 21383
Join date : 2010-06-27

Ваши предлози Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши предлози   Ваши предлози EmptyВто Јун 29, 2010 12:07 pm

Некои нови предлози...?
Вратете се на почетокот Go down
An4i*
New Star
New Star
An4i*


Број на мислења : 131
TWF Пари $ : 21241
Join date : 2010-06-28

Ваши предлози Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши предлози   Ваши предлози EmptyВто Јун 29, 2010 5:48 pm

Мислам дека може да направиме да се пишува со Comic Sans Mѕ ,ќе биде поинтересно а и различно од др. форуми
Вратете се на почетокот Go down
Angе
Администратор
Администратор
Angе


Број на мислења : 169
TWF Пари $ : 21383
Join date : 2010-06-27

Ваши предлози Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши предлози   Ваши предлози EmptyВто Јун 29, 2010 6:02 pm

Интересен предлог...ќе видиме, ќе разговарам со Софија.
Вратете се на почетокот Go down
Sophie Parker*
Администратор
АдминистраторБрој на мислења : 212
TWF Пари $ : 21350
Join date : 2010-06-27

Ваши предлози Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши предлози   Ваши предлози EmptyВто Јун 29, 2010 6:16 pm

на еден форум сум го испробала тоа... малце глупо изгледа...

_________________
Ваши предлози 66593212
Вратете се на почетокот Go down
https://twfmk.macedonianforum.net
An4i*
New Star
New Star
An4i*


Број на мислења : 131
TWF Пари $ : 21241
Join date : 2010-06-28

Ваши предлози Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши предлози   Ваши предлози EmptyВто Јун 29, 2010 6:20 pm

окк
мислев интересно к е изгле ама нмв Smile
Вратете се на почетокот Go down
Angе
Администратор
Администратор
Angе


Број на мислења : 169
TWF Пари $ : 21383
Join date : 2010-06-27

Ваши предлози Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши предлози   Ваши предлози EmptyВто Јун 29, 2010 6:25 pm

Oк...
Какви идеи и да имате слободно пишете! Smile
Вратете се на почетокот Go down
An4i*
New Star
New Star
An4i*


Број на мислења : 131
TWF Пари $ : 21241
Join date : 2010-06-28

Ваши предлози Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши предлози   Ваши предлози EmptyВто Јун 29, 2010 6:26 pm

Може овие да се сменат :
Ваши предлози Forum110
Вратете се на почетокот Go down
Angе
Администратор
Администратор
Angе


Број на мислења : 169
TWF Пари $ : 21383
Join date : 2010-06-27

Ваши предлози Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши предлози   Ваши предлози EmptyВто Јун 29, 2010 6:30 pm

An4i* напиша:
Може овие да се сменат :
Ваши предлози Forum110

Tие ги изработи Софија, и сега се нови...вчера се поставени.
Сега за сега нема потреба, нека постојат тие...а понатаму ќе видиме, може ќе изработиме нови! Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Sophie Parker*
Администратор
АдминистраторБрој на мислења : 212
TWF Пари $ : 21350
Join date : 2010-06-27

Ваши предлози Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши предлози   Ваши предлози EmptyВто Јун 29, 2010 6:31 pm

не не, чекај ме интересира зошто сака да ги смениме.

_________________
Ваши предлози 66593212
Вратете се на почетокот Go down
https://twfmk.macedonianforum.net
An4i*
New Star
New Star
An4i*


Број на мислења : 131
TWF Пари $ : 21241
Join date : 2010-06-28

Ваши предлози Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши предлози   Ваши предлози EmptyВто Јун 29, 2010 6:36 pm

не се совпаѓаат и на некои места се разделени....
убави се ,но погоре пишав зашто мислам така ...
не се љути
Вратете се на почетокот Go down
Sophie Parker*
Администратор
АдминистраторБрој на мислења : 212
TWF Пари $ : 21350
Join date : 2010-06-27

Ваши предлози Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши предлози   Ваши предлози EmptyВто Јун 29, 2010 6:37 pm

немам зошто да се лутам, сепак ми се први. тоа во градиентот се прави, не можеш сите скроз исти да ги направиш, нема можност за тоа xD

_________________
Ваши предлози 66593212
Вратете се на почетокот Go down
https://twfmk.macedonianforum.net
Sponsored content

Ваши предлози Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши предлози   Ваши предлози Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Ваши предлози
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
The World Of The Famous :: Форум :: Дел за членовите-
Отиди до: