The World Of The Famous
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Here is the world of the famous... Join us!
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Отсуства

Go down 
3 posters
АвторПорака
Angе
Администратор
Администратор
Angе


Број на мислења : 169
TWF Пари $ : 21383
Join date : 2010-06-27

Отсуства Empty
ПишувањеПредмет: Отсуства   Отсуства EmptyНед Јун 27, 2010 10:45 pm

Доколку некој ќе отсуствува од форумов на одредено време ќе пише во оваа тема!
Вратете се на почетокот Go down
Leccy*
New Star
New Star
Leccy*


Број на мислења : 89
TWF Пари $ : 21210
Join date : 2010-06-28

Отсуства Empty
ПишувањеПредмет: Re: Отсуства   Отсуства EmptyВто Јун 29, 2010 11:52 am

Ја денес ке одсуствивам и утре можеби затоа што ке одам за Куманово
Вратете се на почетокот Go down
Angе
Администратор
Администратор
Angе


Број на мислења : 169
TWF Пари $ : 21383
Join date : 2010-06-27

Отсуства Empty
ПишувањеПредмет: Re: Отсуства   Отсуства EmptyВто Јун 29, 2010 6:35 pm

Ок...убаво да си поминеш! Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Sophie Parker*
Администратор
АдминистраторБрој на мислења : 212
TWF Пари $ : 21350
Join date : 2010-06-27

Отсуства Empty
ПишувањеПредмет: Re: Отсуства   Отсуства EmptyВто Јун 29, 2010 6:38 pm

Ange напиша:
Ок...убаво да си поминеш! Very Happy
и од мене, но таа веќе замина Отсуства Icon_tongue

_________________
Отсуства 66593212
Вратете се на почетокот Go down
https://twfmk.macedonianforum.net
Leccy*
New Star
New Star
Leccy*


Број на мислења : 89
TWF Пари $ : 21210
Join date : 2010-06-28

Отсуства Empty
ПишувањеПредмет: Re: Отсуства   Отсуства EmptyВто Јун 29, 2010 8:32 pm

Еве фала дечки еве јас од таму малце
Вратете се на почетокот Go down
Sophie Parker*
Администратор
АдминистраторБрој на мислења : 212
TWF Пари $ : 21350
Join date : 2010-06-27

Отсуства Empty
ПишувањеПредмет: Re: Отсуства   Отсуства EmptyВто Јун 29, 2010 8:33 pm

хаај! и сори за спам

_________________
Отсуства 66593212
Вратете се на почетокот Go down
https://twfmk.macedonianforum.net
Sponsored content

Отсуства Empty
ПишувањеПредмет: Re: Отсуства   Отсуства Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Отсуства
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
The World Of The Famous :: Форум :: Дел за членовите-
Отиди до: